Movies
Ratings
456
The King's WardenRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
MonsterRated ★ 5.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
The MediumRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
My Octopus TeacherRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0