Movies
Ratings
155
The InternRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Blade IIRated ★ 4.5
UnderworldRated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 4.0
As OneRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.5