Titles you rated
The King's WardenRated ★ 4.0
Secret Lover: The Last PromiseRated ★ 1.5- Let Free the Curse of TaekwondoRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.5
A Balloon's LandingRated ★ 3.5
How to Make Millions Before Grandma DiesRated ★ 5.0
Dark NunsRated ★ 2.5
Nobody KnowsRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 4.0
VegetarianRated ★ 5.0- Our Dating SimRated ★ 3.5
- The Time of FeverRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 5.0
Your Name Engraved HereinRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5- A Tale of Thousand StarsRated ★ 3.0
Alex StrangeloveRated ★ 1.0
The MercilessRated ★ 4.5
No Longer HeroineRated ★ 2.5