Movies
Ratings
511
Paris, TexasRated ★ 4.5
Sentimental ValueRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 2.5
Tony TakitaniRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0- In Our DayRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The White TigerRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Love in the AfternoonRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
MovingRated ★ 4.0
Through the Olive Trees Zire darakhatan zeytonRated ★ 3.0
The CollectorRated ★ 4.0- 404 Still RemainRated ★ 2.5
- The Final SemesterRated ★ 4.0
The Day He ArrivesRated ★ 3.5