Series
Ratings
155
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 2.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 3.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 2.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.0
LostRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
You Are My SpringRated ★ 3.0
Law SchoolRated ★ 3.0
Run OnRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
StartupRated ★ 2.0
Record of YouthRated ★ 1.5- Toy SoldiersRated ★ 3.0