Series
Ratings
71
Sounds of WinterRated ★ 4.5
First LoveRated ★ 0.5
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
The PenthouseRated ★ 1.0- MonsterRated ★ 3.0
SignalRated ★ 2.0- DoubtRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The WatcherRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Courage the Cowardly DogRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.0
YouRated ★ 2.0
Why Women KillRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0