Movies
Ratings
306
WhiplashRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 2.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
HuntRated ★ 2.5
SmugglersRated ★ 2.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.0
The Night OwlRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 3.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 2.5
Boomerang FamilyRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0