Movies
Ratings
542
The King's WardenRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 5.0
The Great FloodRated ★ 2.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
The People UpstairsRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 2.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
Yi YiRated ★ 3.0- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Love UntangledRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0