Movies
Ratings
657
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
BuriedRated ★ 4.0
Friday the 13thRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Welcome Back, Mr. McDonaldRated ★ 3.5
Swing GirlsRated ★ 3.5- Love Strikes!Rated ★ 3.0
- SpliceRated ★ 3.5
Being John MalkovichRated ★ 4.5
Jason BourneRated ★ 3.5
The Last AirbenderRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5