Series
Ratings
36
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Super CrooksRated ★ 3.0
And Then There Were NoneRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
Behind Her EyesRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Future GPX Cyber Formula SINRated ★ 4.5- Toy SoldiersRated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0