Movies
Ratings
748- Murder ReportRated ★ 1.0
The People UpstairsRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
FallRated ★ 1.5
Escape from MogadishuRated ★ 2.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 1.5
HuntRated ★ 3.5
ExitRated ★ 1.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 2.5
CallRated ★ 1.5
Con AirRated ★ 4.0
The Man with the Iron HeartRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The DebtRated ★ 5.0
Brad's StatusRated ★ 4.5