Movies
Ratings
680
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 1.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 1.0
AftersunRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 5.0- House of the SeasonsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 2.0
ConclaveRated ★ 5.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.0
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 3.0- The UglyRated ★ 2.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.0