Movies
Ratings
216
MissingRated ★ 2.0
Bagdad CafeRated ★ 3.5
AntichristRated ★ 4.0
Coffee and CigarettesRated ★ 3.5
Bring It OnRated ★ 3.0
The Midnight Meat TrainRated ★ 2.5
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
A Bloody AriaRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.0
Mauvais SangRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
This Is the EndRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0
BreathlessRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 2.0