Movies
Ratings
876
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The Fall GuyRated ★ 4.0
Leave the World BehindRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 3.0
Hitman: Agent JunRated ★ 2.5
Back in ActionRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Emergency DeclarationRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
Tangled Ever AfterRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 4.0