Movies
Ratings
251
Cast AwayRated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 4.5
Margin CallRated ★ 4.0
GoldRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Jiro Dreams of SushiRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.5
DemolitionRated ★ 3.5
50/50Rated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
WonderRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Hunter KillerRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5