Movies
Ratings
143
Begin AgainRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 2.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
BeatRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 2.5
MaleficentRated ★ 3.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 2.5
RoboCopRated ★ 3.5
Casino RoyaleRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 3.0
FarinelliRated ★ 4.0
Righteous KillRated ★ 3.0
Donnie BrascoRated ★ 3.0
HeatRated ★ 5.0
TroyRated ★ 3.5