Titles you rated
Avatar: Fire and AshRated ★ 5.0
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
Groundhog DayRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Gray ManRated ★ 3.0
The Power of the DogRated ★ 2.0
Miss SloaneRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5- HeroRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
FallRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.5