Titles you rated
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
FlowRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.0
The Point ManRated ★ 3.0
HuntRated ★ 3.5
Jung_eRated ★ 3.5
20th Century GirlRated ★ 3.0
Swing KidsRated ★ 4.5
Seoul VibeRated ★ 2.0
The RoundupRated ★ 4.0
Sleeping BeautyRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 4.0