Movies
Ratings
672
The King's WardenRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
The Fall GuyRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
John WickRated ★ 2.5