Series
Ratings
16
Ghost StoriesRated ★ 4.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 3.0
The Big CRated ★ 3.0
Last ResortRated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.0
Orphan BlackRated ★ 3.0
Nail Shop ParisRated ★ 2.5