Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
Spy NationRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 2.5
Bleak NightRated ★ 4.5
Fists of LegendRated ★ 2.5
The ThroneRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
One DayRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 4.0