Titles you rated
Scandal MakersRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 2.0
ThorRated ★ 2.0
TakenRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 2.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 2.0
New WorldRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0