Movies
Ratings
142
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0