Movies
Ratings
486
HereticRated ★ 3.5
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 2.0
The Half of ItRated ★ 4.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 1.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 0.5
Alien: RomulusRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
TarRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 1.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Mrs. Harris Goes to ParisRated ★ 2.5
Georgia RuleRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0