Movies
Ratings
254
Heart is...Rated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.0
Jenny, JunoRated ★ 1.0
American SniperRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
100 Days with Mr. ArrogantRated ★ 2.0
World War ZRated ★ 3.5
300Rated ★ 3.0
Look Who's TalkingRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
My Boyfriend Is Type BRated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Two Faces of My GirlfriendRated ★ 2.0