Titles you rated
Re-encounterRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 3.5
No Longer HeroineRated ★ 4.0
And So The Baton Is PassedRated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 4.5
Yesterday Once MoreRated ★ 3.5
Trivial MattersRated ★ 4.0
Summer 1993Rated ★ 4.5
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
Love Will Tear Us ApartRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.5