Titles you rated
Dumb and Dumber ToRated ★ 2.0
GoosebumpsRated ★ 1.0
PixelsRated ★ 0.5
InsaneRated ★ 3.5
Tales of the NightRated ★ 3.0
Scarlet InnocenceRated ★ 1.5
The VillainessRated ★ 1.5
The King's Case NoteRated ★ 2.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 2.5
The Battleship IslandRated ★ 3.0
The Tooth and the NailRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 2.0
Midnight RunnersRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 2.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
The Edge of SeventeenRated ★ 3.5