Movies
Ratings
348
Infernal Affairs IIIRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Patch AdamsRated ★ 3.0
SpyRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 3.0
AcceptedRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 3.5- WishRated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
Seven PoundsRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.5
The VowRated ★ 4.0