Titles you rated
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.0
RomaRated ★ 4.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
6/45Rated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 3.5