Titles you rated
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
HoppersRated ★ 3.5
The SingersRated ★ 3.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
People We Meet on VacationRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The KillersRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Last MileRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
MantisRated ★ 2.0