Movies
Ratings
68
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The Passion of the ChristRated ★ 1.0
Seven DaysRated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.5
2012Rated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 2.0
FriendRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 2.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 1.0
My Tutor FriendRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5