Titles you rated
Project PowerRated ★ 2.5
Okay! MadamRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
TenetRated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 5.0
Dark WatersRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0