Movies
Ratings
293
The Third Way of LoveRated ★ 3.0
As Tears Go ByRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
Anne of Green Gables Digest VersionRated ★ 5.0
A Short Film About LoveRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 4.5
Mood of the DayRated ★ 3.0
OasisRated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 4.0
Moonlight ExpressRated ★ 4.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 4.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5
Once in a SummerRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5