Series
Ratings
194
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
Dear XRated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 5.0
- 저스트 메이크업Rated ★ 5.0
- 신인감독 김연경Rated ★ 5.0
Low LifeRated ★ 3.5
Pachinko Season 2Rated ★ 5.0
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
Your Friends & Neighbors Season 1Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
Tulsa King Season 2Rated ★ 3.5
Tulsa King Season 1Rated ★ 4.0- K-foodie meets J-foodieRated ★ 4.0
- 국가수사본부Rated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 2.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0