Movies
Ratings
68
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The PlotRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 5.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
HitmanRated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0
ShooterRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
RedRated ★ 5.0
Ip ManRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
The Bourne LegacyRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 4.0