Movies
Ratings
626
Project Hail MaryRated ★ 3.0
HamnetRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
SuspiriaRated ★ 4.0
Zombieland: Double TapRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.5
DuelRated ★ 4.0
eXistenZRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 3.0
From Dusk Till DawnRated ★ 3.5
Don't Step Out of the HouseRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 4.0
ChristineRated ★ 3.5
Velvet BuzzsawRated ★ 2.0
Where Is My Friend's House?Rated ★ 4.5
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 3.5
Mishima: A Life in Four ChaptersRated ★ 4.5
Until DawnRated ★ 2.5