Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Keep Sweet: Pray and ObeyRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
The Devil Next DoorRated ★ 4.0
RevenantRated ★ 2.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
The Amazing World of Gumball Season 1Rated ★ 5.0
Beastars Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
You Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0- 냉면 랩소디Rated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 5.0
The ActRated ★ 3.5
The PenthouseRated ★ 2.5
Behind Her EyesRated ★ 4.0