Titles you rated
The OutlawsRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
The Sense of an EndingRated ★ 3.5
The TableRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Worlds ApartRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0- Hotaru the Movie: It's Only a Little Light in My LifeRated ★ 3.0
Tamako in MoratoriumRated ★ 4.0
My Pretend GirlfriendRated ★ 3.0
Sky of LoveRated ★ 1.0
Close Range LoveRated ★ 1.5
Strobe EdgeRated ★ 1.5
Up in the AirRated ★ 4.0
Sugar & Spice: Fûmi zekkaRated ★ 3.5
Maggie's PlanRated ★ 3.5
The Liar and His LoverRated ★ 2.5