Movies
Ratings
452
The King's WardenRated ★ 0.5- The UglyRated ★ 0.5
- Murder ReportRated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 4.5
No MercyRated ★ 0.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
The Mitchells vs. the MachinesRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Night in ParadiseRated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 0.5
VenomRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.0