Series
Ratings
41- Unknown SeoulRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
DARLING in the FRANXXRated ★ 1.0
The Vision of EscaflownrRated ★ 5.0
FLCLRated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.5
Hanasaku IrohaRated ★ 3.5- Baka and Test: Summon the Beasts Season 1Rated ★ 2.5
- Soul EaterRated ★ 4.5
Angel Beats!Rated ★ 3.5- WORKING'!!Rated ★ 4.0
Spice and WolfRated ★ 4.0
Serial Experiments LainRated ★ 4.5
Over the Garden WallRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 5.0- 고래의 아이들은 모래 위에서 노래를 부른다Rated ★ 4.0