Titles you rated
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 4.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 2.5- DEATH NOTERated ★ 4.5