Titles you rated
ChangelingRated ★ 1.5
Real SteelRated ★ 2.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
HelplessRated ★ 3.0
Scarlet InnocenceRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 3.5