Titles you rated
Frozen IIRated ★ 3.5
The Addams FamilyRated ★ 1.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.0
Ad AstraRated ★ 3.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.5
Annabelle Comes HomeRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.0