Movies
Ratings
58
Extreme JobRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
The Sheriff In TownRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
HairsprayRated ★ 4.0
No Strings AttachedRated ★ 2.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 2.5
FlippedRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.5