Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Big Bet Season 2Rated ★ 1.5
StrangerRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5