Titles you rated
The King's WardenRated ★ 2.0
Inglourious BasterdsRated ★ 1.5
ElioRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.0
BabylonRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Treasure PlanetRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 2.5
GladiatorRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Old GuardRated ★ 3.0