Series
Ratings
85
You and Everything ElseRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Recipe for FarewellRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0
SikmulsaenghwalRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Something in the RainRated ★ 3.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Late Night RestaurantRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.0