Titles you rated
GlassesRated ★ 4.5
EqualsRated ★ 3.0
ColorfulRated ★ 3.5
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0
Le Grand ChefRated ★ 3.0- WishRated ★ 4.0
CarsRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 3.5
A Letter to MomoRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.5
The Little PrinceRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 3.5
HancockRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0