Series
Ratings
77
Patlabor: The Mobile PoliceRated ★ 5.0
Rogue Heroes Season 2Rated ★ 4.0
Rogue Heroes Season 1Rated ★ 4.0
Magical Girl YamadaRated ★ 2.5- FriendsRated ★ 5.0
FutsujoRated ★ 5.0
My Melody & KuromiRated ★ 5.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Serial Experiments LainRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Keep Your Hands Off Eizouken!Rated ★ 3.0
The Diamond Sleeping in the SeaRated ★ 3.0
Bayside ShakedownRated ★ 5.0
AIBOU: Tokyo DetectiveRated ★ 5.0
AIBOU: Tokyo Detective Duo Pre-SeasonRated ★ 5.0
The SympathizerRated ★ 3.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
Masters of the AirRated ★ 3.0
Gunslinger GirlRated ★ 5.0
For All Mankind Season 4Rated ★ 5.0