Titles you rated
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
Something's Gotta GiveRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Sense and SensibilityRated ★ 4.0
Barking Dogs Never BiteRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The Motorcycle DiariesRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
PleasantvilleRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 4.0
Sweet NovemberRated ★ 3.0
NanaRated ★ 3.0